Μεθοδολογία Έρευνας και Συγγραφής Εργασιών

Παρουσίαση από τη Βιβλιοθήκη των δυνατοτήτων αν αζήτησης και εύρεσης επιστημονικής πληροφορίας

Καταχωρήθηκε: 26/03/2024 | 23:15
Ημερομηνία λήξης: 30/03/2024 | 23:13
Κατηγορία: Διάλεξη

Η συνάντηση του μαθήματος Μεθοδολογία Έρευνας και Συγγραφής Εργασιών της Πέμπτης 28/3 ώρες 3-5 θα διεξαχθεί στη Βιβλιοθήκη του Ιδρύματος στους Κωστακιούς. Η κ. Θεοδωρίκα, στέλεχος της Βιβλιοθήκης, θα παρουσιάσει τις δυνατότητες αναζήτησης πληροφοριών, δημοσιεύσεων και βιβλίων μέσα από το πληροφοριακό σύστημα της βιβλιοθήκης. Η παρουσίαση είναι ανοιχτή και σε όποιον άλλο φοιτητή του Τμήματος το επιθυμεί. Είναι μια πολύ χρήσιμη παρουσίαση για όσους φοιτητές του Τμήματος δεν έχουν εμπειρία αναζήτησης επιστημονικής πληροφορίας και θα βοηθήσει σημαντικά στη συγγραφή εργασιών (εξαμηνιαίων ή πτυχιακών).

Ο διδάσκων

Αντωνιάδης Νικόλαος