ΕΓΓΡΑΦΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΣΤΟ EDUPASS

Τελευταία ενημέρωση: 18/01/2022 | 17:39
Ημερομηνία λήξης: 16/01/2022 | 08:30
Κατηγορία: Διάλεξη

Με σκοπό την απρόσκοπτη πραγματοποίηση της εξεταστικής περιόδου του Ιανουαρίου, κρίνεται σκόπιμη η εγγραφή όλων των μελών του Τμήματος (Φοιτητές, Διδάσκοντες, και διοικητικό προσωπικό) στην πλατφόρμα edupass.

(απαιτείται αυθεντικοποίηση του χρήστη με κωδικούς taxis ή ebanking)

Η πλατφόρμα θα βοηθήσει στην συνεχή και σε πραγματικό χρόνο παρακολούθηση κρουσμάτων, με σκοπό την άμεση κινητοποίηση και εφαρμογή των πρωτοκόλλων. Πρέπει όλοι να συνεισφέρουμε, ώστε να περιοριστούν φαινόμενα καραντίνας, κατά τα οποία θα αποκλείονται φοιτητές από την συμμετοχή τους στις εξετάσεις λόγω νόσησης ή στενής επαφής. Το Τμήμα θα καταβάλει κάθε προσπάθεια με σκοπό να εξεταστούν όλοι φοιτητές στα μαθήματα τους.

Η επιτροπή COVID19,

Νίκος Γιαννακέας