ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΠΤΥΧΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΓΙΑ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ

Καταχωρήθηκε: 17/09/2021 | 09:04
Τελευταία ενημέρωση: 17/09/2021 | 09:06
Ημερομηνία λήξης: 04/10/2021 | 23:30

Όσοι φοιτητές επιθυμούν και πληρούν τις προϋποθέσεις για απόκτηση Πτυχίου Πανεπιστημίου θα πρέπει το αργότερο έως και 4 Οκτωβρίου να υποβάλλουν την σχετική αίτηση.

Οι προπυποθέσεις για την υποβολή αίτησης απόκτησης πτυχίου πανεπιστημίου είναι:

• 1. Να μην έχουν υπερβεί το 6ο έτος σπουδών (εξαιρουμένων των εξαμήνων που είχαν δηλώσει διακοπή σπουδών)

2. Να ολοκληρώσουν την Πρακτική άσκηση έως 20 Οκτωβρίου

3. Να εξεταστούν επιτυχώς στην Πτυχιακή εργασία έως 30 Σεπτεμβρίου

4. Να εξεταστούν επιτυχώς σε όλα τα μαθήματα του προγράμματος σπουδών στην εξεταστική του Σεπτεμβρίου

Περισσότερες πληροφορίες, αίτηση καθώς και τον αναλυτικό οδηγό θα βρείτε στον ακόλουθο σύνδεσμο: