Virtual Business Day

Καταχωρήθηκε: 08/01/2021 | 13:40
Ημερομηνία λήξης: 14/01/2021 | 23:30
Κατηγορία: Εκδηλώσεις

Η P&I Hellas σε συνεργασία με τη Δομή Απασχόλησης & Σταδιοδρομίας του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων διοργανώνουν ένα μοναδικό "Virtual Business Day", την Πέμπτη 14 Ιανουαρίου 2021, στις 18:00.

Κατά τη διάρκεια του  "Virtual Business Day" οι συμμετέχοντες θα έχουν την ευκαιρία να ενημερωθούν για τη γερμανική εταιρεία P&I, για τις δραστηριότητες που αναπτύσσονται στο Innovation Center της P&I στα Ιωάννινα, να ακούσουν προσωπικές εμπειρίες σταδιοδρομίας από στελέχη της, να συνομιλήσουν μαζί τους καθώς και ενημερωθούν για ανοικτές θέσεις εργασίας στα Ιωάννινα.

Για να συμμετέχεις στο "Virtual Business Day" της P&I Hellas, απαιτείται η εγγραφή σου στη φόρμα συμμετοχής στο: https://forms.gle/gnNuNV9K7C8f3Sr56

Η online  εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί μέσω Zoom.

Δομή Απασχόλησης & Σταδιοδρομίας

Πανεπιστημίου Ιωαννίνων