Χρησιμοποιούμε cookies για την ανάλυση της επισκεψιμότητάς μας. Αν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε την ιστοσελίδα μας, συναινείτε στη χρήση των cookies μας. Οκ Συμφωνώ!

Staff

PERMANENT EDUCATIONAL STAFF

Alphabetical order:

Full name
Information
Email /
Phone
Resume
Smiley face

Angelis Konstantinos
Professor
kangelis@uoi.gr
26810 50351
Int.: 1351
Resume
Smiley face

Adam Stavros
Assistant Professor
adamsp@uoi.gr
26810 50331
Int.: 1331
Resume
Smiley face

Antoniadis Nikolaos
Professor
nadon@uoi.gr
26810 50345
Int.: 1345
Resume
Smiley face

Vartziotis Fotios
Professor of Applications
fvartzi@uoi.gr
26810 50448
Int.: 1448
Resume
Smiley face

Giannakeas Nikolaos
Assistant Professor
giannakeas@uoi.gr
Resume
Smiley face

Gogos Christos
Associate Professor
cgogos@uoi.gr
26810 50349
Int.: 1349
Resume
Smiley face

Glavas Euripides
Professor

Dean of the School

eglavas@uoi.gr
26810 50344
Int.: 1344
Resume
Smiley face

Doumenis Grigorios
Assistant Professor
greg@uoi.gr
26810 50337
Int.: 1337
Resume
Smiley face

Liarokapis Dimitrios
Professor of Applications
dili@uoi.gr
26810 50323
Int.: 1323
Resume
Smiley face

Mantakas Marios
Associate Professor
mmantak@uoi.gr
26810 50332
Int.: 1332
Resume
Smiley face

Stergiou Eleftherios
Assistant Professor
ster@uoi.gr
26810 50346
Int.: 1346
Resume
Smiley face

Stylios Chrysostomos
Professor
stylios@uoi.gr
26810 50451
Int.: 1451
Resume
Smiley face

Tzallas Alexandros
Assistant Professor
tzallas@uoi.gr
26810 50250
Int.: 1250
Resume
Smiley face

Tsoulos Ioannis
Assistant Professor
itsoulos@uoi.gr
26810 50447
Int.: 1447
Resume
Smiley face

Foutsitzi Georgia
Professor
gfoutsi@uoi.gr
Resume


Laboratory Teaching Staff

Full name
Information
Email /
Phone
Resume
Smiley face

Margariti Spyridoula
Laboratory Teaching Staff
smargar@uoi.gr
26810 50507
Int.: 1507
Resume
Smiley face

Charilogis Vasilis
Laboratory Teaching Staff
charilog@uoi.gr
Resume


University Fellows

Full name
Information
Email /
Phone
Resume
Smiley face

Georgiou Georgios
University Fellow
ggeorg@teiep.gr
Resume
Smiley face

Dimopoulos Dimitrios
University Feloow
ddimop@teiep.gr
Resume
Smiley face

Karvounis Evangelos
University Fellow
-
-
Smiley face

Liagkou Vasiliki
University Fellow
liagkou@kic.uoi.gr
Resume


Scholarships for Teaching Experience

Full name
Information
Email /
Phone
Resume
Smiley face

Votis Constantinos
Scholar
cvotis@uoi.gr
Resume
Smiley face

Evangelou Sofia
Scholar
sevag@uoi.gr
-
Smiley face

Karvelis Petros
Scholar
pkarvelis@uoi.gr
Resume
Smiley face

Raptis Vasileios
Scholar
vraptis@teiep.gr
Resume
Smiley face

Tsoumanis Georgios
Scholar
gtsoum@uoi.gr
Resume