Η ιστοσελίδα του Τμήματος είναι υπο αναβάθμιση.

ΣΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ

Πρόοδος

Καταχωρήθηκε: 02/12/2022 | 13:03
Ημερομηνία λήξης: 02/12/2022 | 13:00
Κατηγορία: Μάθημα

Η πρόοδος στα Σήματα και Συστήματα θα διεξαχθεί τη Δευτέρα 05 Δεκεμβρίου 2022 στο Αμφιθέατρο Α και στο Αμφιθέατρο Γ. Οι φοιτητές θα χωριστούν σε δύο τμήματα:

Τμήμα Α - Φοιτητές με επώνυμο από Α – Λ: 12:00 – 14:00

Τμήμα Β - Φοιτητές με επώνυμο από Μ - Ω: 14:00 – 16:00.

Η πρόοδος θα ξεκινήσει το αργότερο 12:15 και 14:15 αντίστοιχα για το κάθε τμήμα. Συνεπώς, οι φοιτητές πρέπει να φροντίσουν να έρθουν νωρίτερα. Εφόσον μοιραστούν τα θέματα, δεν επιτρέπεται η προσέλευση και συμμετοχή στην πρόοδο.

Υπενθυμίζεται:

- Η πρόοδος θα είναι με ανοιχτές σημειώσεις

- Επιτρέπεται η χρήση αριθμομηχανής (όχι κινητού τηλεφώνου)

- Η ύλη της προόδου θα περιλαμβάνει ο,τι έχουμε κάνει μέχρι στιγμής (και τις σειρές Fourier). Όλο το υλικό των διαλέξεων και φροντιστηριακών ασκήσεων είναι ανεβασμένο στο eclass.

Η διδάσκουσα.