Η ιστοσελίδα του Τμήματος είναι υπο αναβάθμιση.

ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΝΑΛΥΣΗΣ & ΠΡΟΣΟΜΟΙΩΣΗΣ ΔΙΚΤΥΩΝ (Θεωρία)

Εξεταστική Περίοδος Σεπτεμβρίου 2021

Καταχωρήθηκε: 07/09/2021 | 10:17
Ημερομηνία λήξης: 07/09/2021 | 10:16
Κατηγορία: Διάλεξη

Η Εξέταση για το Μάθημα Ανάλυση και Προσομοίωση Δικτύων (θεωρία) 7ου Εξαμήνου θα πραγματοποιηθεί από απόσταση  -σύμφωνα με το πρόγραμμα εξετάσεων - την Πέμπτη 9-Σεπτεμβρίου-2021 και ώρα 8:00-11:00.

Οι ενδιαφερόμενοι σπουδαστές θα πρέπει να συνδεθούν με την Πλατφόρμα του Πανεπιστημίου MSTEAMS στις 8:00 π.μ.. Η σύνδεση στο MSTEAMS θα γίνει χρησιμοποιώντας το κλειδί:  ytus0rt

και επιπλέον χρησιμοποιώντας τα credentials του πανεπιστημίου (δηλαδή email uoi και κωδικό)

-------------------------------- ----------------------------------------------------

Μετά την σύνδεσή σας θα σας δοθούν αναλυτικές οδηγίες για την εξέταση.

--------------------------- ------------------------------------------------------

Ο υπεύθυνος για το μάθημα,

Ελευθέριος Στεργίου