The website is undergoing maintenance.

ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΑΠΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΟΥΝ ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ

Καταχωρήθηκε: 16/09/2021 | 14:31
Τελευταία ενημέρωση: 16/09/2021 | 14:38
Ημερομηνία λήξης: 24/09/2021 | 23:30

Το Τμήμα Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών επεκτείνει για ακόμα μια χρονιά το θεσμό της ενισχυτικής διδασκαλίας.

Όσοι φοιτητές μπορούν και θέλουν να διδάξουν στην ενισχυτική διδασκαλία ή να βοηθήσουν στην διεξαγωγή των εργαστηρίων παρακαλώ να στείλουν σχετικό e-mail, στο ditenisxitika@uoi.gr αναφέροντας και για ποιο μάθημα - εργαστήριο ενδιαφέρονται, παρακαλούμε η αποστολή των αιτήσεων να γίνει το αργότερο μέχρι και την Παρασκευή 24/09/2021.

Η συνέλευση του τμήματος θα αποφασίσει μετά και απο εισήγηση των αντίστοιχων καθηγητών, για ποια μαθήματα θα ενταχθούν στην ενισχυτική διδασκαλία.

Απο το Τμήμα.