Ανακοίνωση COVID-19

Τελευταία ενημέρωση: 19/02/2022 | 20:04
Ημερομηνία λήξης: 31/01/2022 | 23:30
Κατηγορία: Διάλεξη

Παρακαλούνται ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ του Τμήματος , Φοιτητές, μεταπτυχιακοί φοιτητές, υποψήφιοι Διδάκτορες, Μεταδιδακτορικοί Ερευνητές, μέλη του προσωπικού του τμήματος (Μέλη Δ.Ε.Π, Ε.Δ.Ι.Π, Διοικητικό Προσωπικό, Έκτακτο διδακτικό προσωπικό), σε περίπτωση διάγνωσης με COVID-19 ή και «στενής επαφής» με διαγνωσμένο κρούσμα COVID να επικοινωνούν άμεσα με την αρμόδια επιτροπή.

Νικόλαος Γιαννακέας

Συντονιστής Επιτροπής

giannakeas(at)uoi(dot)gr

Πέτρος Καρβέλης

pkarvelis(at)uoi(dot)gr

Ευριπίδης Γλαβάς

Πρόεδρος Τμήματος

eglavas(at)uoi(dot)gr

Επισυνάπτεται το πρωτόκολλο διαχείρισης πιθανού περιστατικού COVID-19 ή επιβεβαιωμένου κρούσματος ή στενής επαφής για τα μέλη του Ιδρύματος, το οποίο έχει σκοπό τον περιορισμό της διασποράς του κορονοϊού SARS-CoV-2 και την προάσπιση της ασφαλούς και απρόσκοπτης εκπαιδευτικής διαδικασίας με φυσική παρουσία στο Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων.

Πρωτόκολλο διαχείρισης πιθανού περιστατικού COVID-19