ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΕΚΔΟΣΗ ΒΕΒΑΙΩΣΗΣ ΣΠΟΥΔΩΝ

Καταχωρήθηκε: 08/10/2021 | 15:56
Ημερομηνία λήξης: 30/10/2021 | 23:30

Οι πρωτοετείς φοιτητές, οι οποίοι έχουν καταθέσει στη Γραμματεία τα δικαιολογητικά που απαιτούνταν για την εγγραφή τους,  μπορούν τώρα να ζητήσουν από τη Γραμματεία Βεβαίωση Σπουδών ή/και Πιστοποιητικό για στρατολογική χρήση.

Μπορούν να λάβουν τα έγγραφα αυτά στέλνοντας email στο grampt@uoi.gr, γράφοντας το ονοματεπώνυμό τους και τα έγγραφα που επιθυμούν να λάβουν, ή προσερχόμενοι στη Γραμματεία του Τμήματος.

Όσοι πρωτοετείς φοιτητές δεν έχουν καταθέσει στη Γραμματεία τα δικαιολογητικά που απαιτούνταν για την εγγραφή τους,  μπορούν να τα προσκομίσουν ή να τα αποστείλουν ακόμη και τώρα μέχρι και την Παρασκευή 15/10/2021.

Άρτα  08-10-2021

Από τη Γραμματεία του Τμήματος