Ανακοίνωση για απόκτηση κωδικών πρωτοετών φοιτητών

Καταχωρήθηκε: 08/10/2021 | 15:55
Ημερομηνία λήξης: 30/10/2021 | 23:30

Οι πρωτοετείς φοιτητές, οι οποίοι έχουν καταθέσει στη Γραμματεία τα δικαιολογητικά που απαιτούνταν για την εγγραφή τους,  μπορούν τώρα να αποκτήσουν τους προσωπικούς κωδικούς πρόσβασης στις ηλεκτρονικές υπηρεσίες του Τμήματος.

Για να αποκτήσουν τους κωδικούς αυτούς πρέπει να ακολουθήσουν τις οδηγίες που αναγράφονται στο έντυπο Α8 –Οδηγίες ενεργοποίησης ηλεκτρονικού λογαριασμού.

Δείτε το έντυπο Α8 εδώ.

Άρτα  08-10-2021