ΔΗΛΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΤΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ "ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ (503)"

Καταχωρήθηκε: 24/10/2020 | 22:27
Ημερομηνία λήξης: 24/10/2020 | 22:20
Κατηγορία: Εργαστήριο

Οι φοιτητές οι οποίοι θα παρακολουθήσουν, ή θα εξεταστούν, στο εργαστήριο Ρομποτικής, θα πρέπει υποχρεωτικά να συμπληρώσουν τα στοιχεία τους στην διεύθυνση της σχετικής φόρμας:

Η συμπλήρωση των στοιχείων θα πρέπει να γίνει υποχρεωτικά μέχρι και τη Δευτέρα 26/10/2020. Η δήλωση ενδιαφέροντος σε κάποιο εργαστήριο δεν ειναι δεσμευτική για την τελική κατανομή.

Τα εργαστήρια είναι προγραμματισμένο να γίνονται κάθε Τετάρτη και Πέμπτη. Το πως ακριβώς οι φοιτητές θα παρακολουθούν το εργαστήριο εντός του ωραρίου αυτού, θα συγκεκριμενοποιηθεί, αφού γίνει γνωστός ο αριθμός των φοιτητών που θα εγγραφούν στο εργαστήριο. Θα ενημερωθείτε σχετικά με μήνυμα στο e-mail που θα δηλώσετε στη φόρμα συμμετοχής.

Τα μαθήματα θα ξεκινήσουν την Τετάρτη 04/11/2020.

Ο ΔΙΔΑΣΚΩΝ