ΑΛΓΟΡΙΘΜΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΠΛΟΚΟΤΗΤΑ

Καταχωρήθηκε: 12/10/2020 | 09:39
Ημερομηνία λήξης: 12/10/2020 | 09:21
Κατηγορία: Διάλεξη

Το μάθημα "Αλγόριθμοι και Πολυπλοκότητα" που αποτελεί ένα από τα μαθήματα που απαιτούνται για τη λήψη του πτυχίου Πανεπιστημίου από τους φοιτητές που έχουν παρακολουθήσει το πρόγραμμα σπουδών των Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ του ΤΕΙ Ηπείρου κατόπιν απόφασης της συνέλευσης του θα διδαχθεί στο τρέχον (χειμερινό) εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2020-2021.

Παρακαλούνται οι φοιτητές που πρόκειται να παρακολουθήσουν το μάθημα να αποστείλουν email με τα στοιχεία τους στο cgogos@uoi.gr, να εγγραφούν στο ecourse http://ecourse.uoi.gr/user/index.php?id=1946 και να συνδεθούν την Πέμπτη στις 7:00μμ στο MSTEAMS για την πρώτη συνάντηση του μαθήματος. Πληροφορίες σύνδεσης στην ομάδα MSTEAMS βρίσκονται στο ecourse.

Χ. Γκόγκος