Εργαστήριο Βάσεων Δεδομένων Ι

Καταχωρήθηκε: 09/10/2019 | 16:59
Ημερομηνία λήξης: 09/10/2019 | 16:56
Κατηγορία: Εργαστήριο

Στo περιβάλλον της Ασύγχρονης Τλεκπαιδευσης του μαθήματος Βάσεις Δεδομένων Ι έχουν δημιουργηθεί  τέσσερα εργαστηριακά τμήματα (3 την Τετάρτη και 1 την Πέμπτη). Οι φοιτητές που παρακολουθούν το μάθημα για πρώτη φορά καλούνται να εγγραφούν στο τμήμα που επιθυμούν.

• Αρχικά θα πρέπει να εγγραφείτε στο μάθημα
  • Η εγγραφή πραγματοποιείται επιλέγοντας το σύμβολο εγγραφής στην δεξιά στήλη της λίστας των εργαστηριακών ομάδων.

Οι φοιτητές καλούνται να δηλώσουν το εργαστήριο ηλεκτρονικά ασχέτως αν έχουν ολοκληρωθεί οι δηλώσεις των μαθημάτων στην γραμματεία. Όσοι φοιτητές έχουν παρακολουθήσει παλαιότερα δεν υποχρεούνται να εγγραφούν.

Τα εργαστηριακά τμήματα «Βάσεις Δεδομένων Ι»: Τετάρτη 12.00-13.30,13.30-15.00,15.00-16.30, και Πέμπτη 12.00-13.30

Η προθεσμία για την εγγραφή είναι την Δευτέρα 14/10/2019 .

Τα εργαστηριακά μαθήματα θα ξεκινήσουν από την Δευτέρα 14/10/2019. Την Δευτέρα 14/10 στις 12-14 θα πραγματοποιηθεί ενημερωτική διάλεξη του εργαστήριού στο αμφιθέατρο και καλούνται όλοι οι εγγεγραμμένοι φοιτητές να συμμετέχουν στην διάλεξη.

Όλη η αλληλεπίδραση μεταξύ φοιτητών και διδασκόντων (ανακοινώσεις, εργασίες, διάφορα έγγραφα, συζητήσεις) θα γίνεται από τη σελίδα του μαθήματος στη νέα Ασύγχρονη Τηλεκπαίδευση, όπου θα πρέπει να εγγραφούν όσοι επιθυμούν. Επίσης στο ημερολόγιο του μαθήματος έχουν αναρτηθεί οι απαραίτητες δραστηριότητες του εργαστηριακού μαθήματος.

Οι διδάσκοντες

Νίκος Αντωνιάδης – Βασιλική Λιάγκου